Home / MotoGP / Misano w kalendarzu do 2020 roku, Silverstone w 2017 roku

Misano w kalendarzu do 2020 roku, Silverstone w 2017 roku

Misano World Circuit Marco Simoncelli

Włoski tor w Misano Adriatico pozostanie w kalendarzu MotoGP i dalej będziemy mieć dwie rundy w Italii. Umowę na organizację GP San Marino przedłużono do 2020 roku. Tor o długości 4064m znajduje się w kalendarzu od 2007 roku i będzie w nim przez przynajmniej cztery kolejne.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jednocześnie kilka dni wcześniej okazało się, że Silverstone przez przynajmniej rok będzie areną zmagań o GP Wielkiej Brytanii. Teoretycznie, wyścigi powinny na Wyspach powinny być już rozgrywane na Circuit of Wales, ale budowa obiektu znacznie się przedłuża w wyniku problemów finansowych. Najprawdopodobniej także w 2018 roku wyścig zorganizowany będzie jeszcze na Silverstone.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,390 sek