Home / MotoGP / Monza Rally Show: Rossi prowadzi po dwóch OS-ach

Monza Rally Show: Rossi prowadzi po dwóch OS-ach

Piątkowa część kolejnej edycji Monza Rally Show zakończyła się. W tegorocznej edycji brakuje nieco gwiazd z czołówki WRC, a największym zaproszonym “nazwiskiem” jest 24-letni Teemu Suninen, zdobywca 3. miejsca w Rajdzie Portugalii 2018 w barwach M-Sportu. Dwa pierwsze oesy wygrał mimo to Valentino Rossi, jadący tradycyjnie, Fordem Fiestą WRC w najnowszej specyfikacji.

Rossi najpierw trimfował na oesie, wytyczonym na prostej startowej toru Monza, gdzie pokonał Alessandro Perico o 0.9s. Trzeci był Toni Cairoli w Hyundaiu WRC. Na drugim oesie – starym owalu Monzy – The Doctor pokonał Suninena o blisko 6 sekund. W efekcie różnica po piątkowej części wynosi 7.1s. Trzeci jest Perico.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki Monza Rally Show 2018 po OS2:

Fot. facebook.com/ValentinoRossiVR46Official / Alex Farinelli

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 0,514 sek