Home / MotoGP / Morbidelli niepewny startu w GP Niemiec

Morbidelli niepewny startu w GP Niemiec

Franco Morbidelli opuścił TT Assen po wypadku w trzecim treningu – złamał palec. Teraz Włoch nie jest pewny, czy uda mu się wystartować w kolejnej rundzie MotoGP – GP Niemiec za nieco ponad tydzień.

“Fizycznie czuję się dobrze. Ręka wciąż trochę mnie martwi, ale wszystko inne jest w porządku na 100 procent. Ale jazda w Assen była niemożliwa. Bardzo mnie bolało, nie mogłem ruszać ręką.” – powiedział zawodnik Marc VDS Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Nie jestem pewny, czy pojadę w Niemczech. Muszę poczekać i zobaczyć, co powiedzą lekarze. Muszę poczekać przynajmniej tydzień i zobaczyć, jak złamanie się goi. Więcej będę wiedział za tydzień, po wizytach u lekarzy.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,411 sek