Home / MotoGP / “Motobiografia” Guy’a Martina – rozstrzygnięcie konkursu

“Motobiografia” Guy’a Martina – rozstrzygnięcie konkursu

guy martin motobiografia 1500px calosc 2

W miniony weekend ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania mieliśmy dla Was dwa egzemplarze “Motobiografii” Guy’a Martina. Aby wziąć udział w losowaniu, należało poprawnie wymienić wszystkich zwycięzców wyścigów królewskiej klasy (a więc 500ccm i MotoGP) w Motocyklowych Mistrzostwach Świata na torze Mugello. Większość odpowiedzi była poprawna.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Grand prix na torze Mugello odbywały się od 1976 roku – najpierw pod nazwą GP Narodów, GP San Marino a później tak jak obecnie – GP Włoch. Wszyscy zwycięzcy z tego okresu to Barry Sheene, Kenny Roberts, Freddie Spencer, Randy Mamola, Wayne Rainey, Kevin Schwantz, Mick Doohan, Alex Criville, Loris Capirossi, Alex Barros, Valentino Rossi, Casey Stoner, Dani Pedrosa, Jorge Lorenzo i Marc Marquez. Wszystkie te (i tylko te) nazwiska składały się na poprawną odpowiedź.

Książki trafią do Dariusza Molickiego i Tymoteusza Gawdy. Gratulujemy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 0,437 sek