Home / MotoGP / Motocykl Rossiego w trasie po Polsce. Gdzie jeszcze można zobaczyć?

Motocykl Rossiego w trasie po Polsce. Gdzie jeszcze można zobaczyć?

Jeśli mieszkacie w Warszawie, Szczecinie lub w Poznaniu, albo w najbliższych dniach planujecie wycieczkę do któregoś z tych miast, proponujemy Wam przystanek, który na pewno spowoduje szybsze bicie serca – w tych miastach bowiem prezentowany jest motocykl Valentino Rossiego z MotoGP.

Motocykl w minionych dniach można już było zobaczyć we Wrocławiu i w Krakowie. We wtorek Yamaha VR46 “gości” w Warszawie, potem w Szczecinie, a na koniec przez weekend będzie obecny na poznańskim Motor Show.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Motocykl w kilku miejscach w Polsce można zobaczyć dzięki firmie JX Nippon Oil & Energy Europe, producenta olejów silnikowych marki ENEOS.

Nie jest to oczywiście najnowsza tegoroczna specyfikacja motocykla, którą w tym sezonie na torach MotoGP zaczęli oblatywać Valentino Rossi i Maverick Vinales, ale i tak bliski kontakt z maszynerią rodem z królewskiej klasy jest nie lada gratką dla wszystkich fanów wyścigów motocyklowych.

WARSZAWA: 4 kwietnia – MOTOX , Al. Prymasa Tysiąclecia 74B
SZCZECIN: 5 kwietnia – Grupa Moto 46 , ul. Kurza 4 i 1
POZNAŃ: 06-09 kwietnia – Poznań Motor Show – Terem MTP – Stoisko ENEOS Polska

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  1. Trochę późno ta informacja:(

    • W pełni się zgadzam że trochę poniewczasie. Szkoda że nie daliście znać jak całe tournée się zaczynało. Co prawda mnie to nie bardzo dotyczy, bo nie mieszkam w Polsce. Ale pochodzę z Krakowa i gdybym się teraz dowiedział że coś takiego przeleciało mi pod samym nosem, to chyba dostałbym 3.14olca

  2. Dokładnie, nie ma to jak napisać po fakcie…

  3. A dla mnie to okazja na wycieczkę do Poznania. W końcu to tylko 4oo km, więc to dobry pretekst by wyciągnąć monoślad z garażu. JaDę.

  4. I jak był ktoś w Warszawie? Można było się przejechać? :P

  5. Żartowałem z przejażdżką:) dziwne że usiąść pozwolili, szkoda że nie miałem czasu się przejechać :(

    • Wiem, wiem :) W sumie też myślałem, że pozwolą tylko pooglądać, jakieś fotki cyknąć, ale nie robili żadnego problemu, można było spokojnie usiąść, przymierzyć się do moto, cyknąć sobie fotkę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,459 sek