Home / MotoGP / Może popadać w trakcie kwalifikacji w Argentynie

Może popadać w trakcie kwalifikacji w Argentynie

Pogoda prognozowana przed GP Argentyny jest nieco lepsza niż w poprzedniej rundzie w Katarze, ale to nie oznacza, że zawodnicy w ogóle nie będą mieli kontaktu z deszczem. Na razie bardzo prawdopodobne jest, że deszcz może spać w czasie, gdy odbywać się będą kwalifikacje.

Argentyna zmagała się w ostatnim czasie z ulewnymi deszczami i powodziami, ale jeśli chodzi o piątkowy dzień treningów, szansa na to, że popada, są bardzo nikłe. Ma być słonecznie i bardzo ciepło. Ewentualny deszcz  może pojawić się co najwyżej po zakończeniu treningów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W sobotę temperatura spadnie i kwalifikacje mogą odbywać się na mokrym torze. Szanse na to, że pojawi się deszcz, oceniane są przez meteorologów na 70%. W niedzielę jednak ma znowu być słonecznie, choć wciąż chłodno – maksymalnie 22’C.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,379 sek