Home / MotoGP / Możliwa dodatkowa sesja MotoGP na wypadek deszczu

Możliwa dodatkowa sesja MotoGP na wypadek deszczu

Organizatorzy MotoGP uznali, że możliwe będzie przeprowadzenie dodatkowej sesji treningowej w czwartkowy wieczór, jeśli okaże się, że po pierwszej suchej sesji spadnie deszcz. W harmonogramie GP Kataru na czwartek póki co mamy tylko jeden trening MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jako, że Michelin zabrał do Kataru swoje opony deszczowe, będzie możliwa jazda na mokrym torze. Zawodnicy będą jednak potrzebowali spędzić w takich warunkach nieco czasu, by sprawdzić, czy nie jest to niebezpieczne.

Jeżeli po pierwszym treningu MotoGP, planowanym na godzinę 20:40 lokalnego czasu, spadnie deszcz, to zawodnicy jeszcze raz pojawią się na torze, o godzinie 22:45 lokalnego czasu. Sesja ma trwać 30 minut. Michelin oferuje zawodnikom po pięć przednich i sześć tylnych opon deszczowych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. I o tym mniej więcej mówiłem ;) Super, niech się adaptują chłopaki, byle nie odwoływali :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,463 sek