Home / MotoGP / Najlepsze ujęcia z Misano od motosp.pl

Najlepsze ujęcia z Misano od motosp.pl

Zmagania na torze Misano World Circuit Marco Simoncelli. W czwartek co prawda pogoda spłatała zawodnikom figla, ale potem było już przepięknie, tak jak powinno być we wrześniu na włoskiej riwierze. Runda o Grand Prix San Marino dostarczyła kibicom nie lada emocji, a my w sercu tego wszystkiego mieliśmy naszą wysłanniczkę. Specjalnie dla Was porcja zdjęć z Misano Adriatico, gdzie odbyły się nie tylko zmagania zawodników MotoGP, ale też słynne „DediKato”, w tym roku poświęcone pamięci „SuperSica”. Jorge Lorenzo triumfował, jedyne na Ducati podium we Włoszech wywalczył Valentino Rossi, a Alvaro Bautista sprawił idealny prezent zespołowi San Carlo Honda Gresini sięgając po swoje pierwsze w MotoGP podium i to na dodatek na domowym torze tego teamu.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,480 sek