Home / MotoGP / Nakagami: To był dla nas świetny dzień

Nakagami: To był dla nas świetny dzień

Takaaki Nakagami w świetnym stylu zakończył sezon 2018, notując najlepszy czas podczas ostatniego dnia testów w Jerez. Jeżdżąc na Hondzie RC213V swojego kontuzjowanego team-partnera Cala Crutchlowa, zawodnik teamu LCR Honda IDEMITSU o włos pokonał – w tabeli czasów – tegorocznego mistrza świata Marka Marqueza. Japończyk dobrą dyspozycję pokazał zresztą już w środę, kończąc wówczas dzień z trzecim wynikiem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#30 Takaaki Nakagami – 1. miejsce (1’37.945): “Oczywiście to był świetny dzień, a ja bardzo cieszę się, że zakończyłem go na pierwszym miejscu. Naszym celem było zejście z wynikiem do wysokiego 1’37 i udało nam się to. Jestem bardzo zadowolony z mojego samopoczucia na motocyklu, bo poprawiamy się z każdym dniem. Oczywiście, osiągnięty czas jest dobry, tylko mi i Markowi (Marquezowi) udało się pobić barierę 1’38. To świetny sposób na zakończenie tegorocznego ścigania. Teraz czeka mnie odpoczynek w domu. Nie mogę się już jednak doczekać przyszłego sezonu i testów na Sepang”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,544 sek