Home / MotoGP / Nakagami wyrównał najlepszy wynik w sezonie

Nakagami wyrównał najlepszy wynik w sezonie

Zawodnik LCR Honda IDEMITSU, Takaaki Nakagami wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie w MotoGP, finiszując na 12. miejscu w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Aragonii. Japończyk świetnie spisał się w kwalifikacjach – w których awansował do Q2 – a w wyścigu finiszował tuż za czołową dziesiątką. 12. miejsce to wyrównanie jego najlepszego tegorocznego wyniku z Jerez.

#30 Takaaki Nakagami – 12. miejsce (42’23.906): „Wiedziałem, że to będzie trudny wyścig. Całkiem dobrze wystartowałem i znalazłem sobie trochę miejsca w pierwszym zakręcie, dzięki czemu wskoczyłem chyba na ósme albo dziewiąte miejsce. Potem walczyłem z Zarco, Smithem i Franco (Morbidellim) i ostatecznie wywalczyłem dwunaste miejsce, nasze najlepsze w tym roku.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Nie jestem jednak do końca zadowolony, bo mieliśmy szansę na finiszowanie bliżej czołowej dziesiątki. Postaram się jednak znowu poprawić. Przy okazji bardzo dziękuję zespołowi, bo w sobotę i niedzielę zrobiliśmy duży krok naprzód”.

Źródło: LCR Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 0,521 sek