Home / MotoGP / Nakagami z pierwszymi punktami

Nakagami z pierwszymi punktami

Zawodnik LCR Honda IDEMITSU, Takaaki Nakagami sięgnął w niedzielnym wyścigu o GP Argentyny po swoje pierwsze punkty w klasie MotoGP. Po starcie z ostatniego pola, Japończyk w drugiej fazie wyścigu notował bardzo dobre tempo. Na finiszu był trzynasty, zdobywając trzy punkty i o dwie lokaty wyprzedzając byłego mistrza świata Jorge Lorenzo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem bardzo szczęśliwy, oglądając zwycięstwo zespołu i Cala. A także z mojego powodu, bardzo cieszy mnie zdobycie pierwszych punktów w MotoGP. Trzynaste miejsce to dobry wynik po trudnym wyścigu. Tak jak w Katarze, nasze tempo w drugiej połowie wyścigu było całkiem dobre, a ja znowu sporo się nauczyłem. Bardzo dziękuję całej ekipie! Wczoraj zaliczyliśmy nieco rozczarowujący dzień, ale zdobycie pierwszych punktów, po starcie z ostatniego pola, bardzo mnie cieszy. Teraz nie mogę już doczekać się rundy w Teksasie, gdzie mam nadzieję zrobić kolejny krok naprzód”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

źródło: inf. prasowa

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

komentarzy 5

  1. Lucio pewnie skacze ze szczęścia, bo Cal wygrał, bo Cal prowadzi w generalce, bo Nakagami przyczynia się do tego, że LCR prowadzi w drużynówce :D

  2. Fajnie że zdobył punkty. Oby nie po raz ostatni w tym sezonie.

  3. Nakagami jest wspierany przez Idemitsu, dlatego ma „stałe” barwy, natomiast Cal jedzie w domyślnych barwach LCR, czyli… „zmiennych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
186 zapytań w 1,493 sek