Home / MotoGP / Nakagami zadowolony z TOP10 na Losail

Nakagami zadowolony z TOP10 na Losail

Zawodnik LCR Honda IDEMITSU Takaaki Nakagami w imponującym stylu rozpoczął sezon 2019 MotoGP, finiszując na dziewiątym miejscu w ekscytującym Grand Prix Kataru. Startując z dziewiątego pola, Japończyk walczył w czołowej grupie, ostatecznie zdobywając lokatę w TOP10 i w udanym stylu otwierając nowy cykl zmagań.

#30 Takaaki Nakagami – 9. miejsce (42’44.308): „Było trochę trudno, ale czuję się bardzo komfortowo na motocyklu. Zwłaszcza na starcie czułem się niezwykle mocno. W zeszłym roku, miałem problemy ze złapaniem po starcie takiego tempa, jakie chciałem, ale tym razem znacznie się poprawiliśmy. Potem Joan Mir i Jack Miller trochę wybili mnie z rytmu, ale spróbowałem ich wyprzedzić i utrzymać swój rytm.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Na koniec czasy okrążeń były całkiem dobre. To był udany wyścig i jestem bardzo zadowolony z ukończenia go w czołowej dziesiątce. Oczywiście nadal możemy się poprawić, ale dziewiąte miejsce w pierwszym wyścigu nie jest złe. Ekipa wygląda na szczęśliwą, więc i ja jestem szczęśliwy!”

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 0,443 sek