Home / MotoGP / Nakagami zmotywowany przed pierwszym wyścigiem sezonu

Nakagami zmotywowany przed pierwszym wyścigiem sezonu

Zimowe testy MotoGP właśnie dobiegły końca na torze Losail International Circuit, na którym już w przyszłym tygodniu team LCR Honda IDEMITSU i cała stawka rozpocznie sezon 2019. Takaaki Nakagami, odkąd w połowie listopada zakończył swój debiutancki sezon w klasie królewskiej, nie przestaje zadziwiać i dokonuje kolejnych postępów na Hondzie RC213V – po raz kolejny Japończyk uplasował się bowiem w czołowej dziesiątce.

#30 Takaaki Nakagami – 8. miejsce (1’54.789, okr. 48 z 50): „Zaliczyłem nieprzyjemny upadek, ale na szczęście wszystko ze mną ok. Kiedy się przewróciłem, mocno uderzyłem ciałem o ziemię, ale szczęśliwie nic mi nie jest, chociaż jestem trochę obolały. Za kilka dni będzie jednak dobrze. Po upadku było trudno, ale byliśmy w stanie poprawić moje wyczucie motocykla i czas okrążenia, więc jestem zadowolony z tego, jak zakończyły się te próby.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Teraz, kiedy testy dobiegły końca, jesteśmy gotowi do startu sezonu. Jestem bardzo zmotywowany i szczęśliwy, tak jak cały team LCR Honda IDEMITSU. Wszyscy wykonali świetną pracę podczas testów i bardzo im za to dziękuję. W przyszłym tygodniu wracamy do ścigania się, a ja nie mogę już się tego doczekać!”

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 0,587 sek