Home / MotoGP / Nicky Hayden w szpitalu po poważnym wypadku

Nicky Hayden w szpitalu po poważnym wypadku

Były mistrz świata MotoGP Nicky Hayden trafił w środę do szpitala po wypadku na rowerze, do jakiego doszło nieopodal włoskiego Rimini. Amerykanin, który jeździł z przyjaciółmi, na skrzyżowaniu został potrącony przez samochód. Stan obecnego zawodnika Ten Kate Hondy w World Superbike jest niestety określany jako ciężki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Amerykanin zderzył się czołowo z Peugeotem 206 CC. Upadł na maskę, a następnie na szybę. Doszło do urazu głowy i klatki piersiowej. Hayden w tym roku startuje drugi z rzędu sezon w World Superbike, jednak słabo spisująca się nowa Honda nie pozwala na odnoszenie wyników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Mama nadzieję, że wyjdzie z tego… #GoNicky!

  2. Zawodnicy Hondy mają wielkiego pecha w ostatnim czasie, najpierw McGuinness, teraz Hayden. Mam nadzieję, że Nicky wyjdzie z tego.

  3. KasiaKowalska

    To prawdziwa ironia losu – ludzie którzy zawodowo jeżdżą ponad 300 km/h lub czasem całkowicie bez hamulców w “cywilnym” świecie ulegają groźnym wypadkom przy praktycznie “żadnych” prędkościach – Hayden, Schumacher, Tomek Gollob. Wszystkim im życzę powrotu do nas. Jak najszybciej.

  4. Smutne to :( A jeszcze niedawno na Imoli 3małam za Haydena kciuki, gdy robił wszystko by skończyć wyścig w pierwszej dziesiątce. Aby teraz tak samo walczył… Wracaj do zdrowia i na tor Nicki! Czekamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,481 sek