Home / MotoGP / Nie zapomnijcie! GP jest w sobotę!

Nie zapomnijcie! GP jest w sobotę!

Jak już zdążyły nas przyzwyczaić ostatnie dwa lata, Grand Prix Kataru odbędzie się w sobotę, a nie jak to bywa gdzie indziej, czyli w niedzielę(oprócz Holandii). Spowodowane jest to islamskim rozkładem czasu, w którym to sobota jest dniem odpoczynku.Jak już zdążyły nas przyzwyczaić ostatnie dwa lata, Grand Prix Kataru odbędzie się w sobotę, a nie jak to bywa gdzie indziej, czyli w niedzielę(oprócz Holandii). Spowodowane jest to islamskim rozkładem czasu, w którym to sobota jest dniem odpoczynku.

Wynikiem tego jest oczywiście przesunięcie całego programu o jeden dzień wstecz. W dniu dzisiejszym odbyły się konferencje prasowe, na których można było spotkać Lorisa Capirossiego, Daniego Pedrose, Casey’a Stonera czy Toniego Eliasa.

W czwartek i piątek odbędą się treningi wolne oraz kwalifikacje, a czas sobotnich startów przesunięty jest o godzinę. Tak więc klasę 125cc zobaczymy o 11:00, 250cc ruszą z linii startowej o 12:15, a „klasa królewska” o 14:00 (czasu katarskiego).

Miejmy nadzieję, że GP Kataru przyniesie nam wiele emocji!

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,366 sek