Home / MotoGP / Niegroźna kontuzja Marqueza na testach w Jerez

Niegroźna kontuzja Marqueza na testach w Jerez

Podczas prywatnych testów Hondy na torze w Jerez w sobotę doszło do upadku Marka Marqueza. Hiszpan przewrócił się tak niefortunnie, że doznał urazu ręki. Wystarczyła jednak krótka wizyta w centrum medycznym, by po intwerencji mógł znowu wsiąść na motocykl.

“Przewróciłem się po południu i doszło do przemieszczenia mojego ramienia, ale szczęśliwie, nie było to nic poważnego. Dobre jest to, że wykonaliśmy większość pracy, którą sobie zaplanowaliśmy. Teraz czeka mnie trochę odpoczynku w domu. Chcę być gotowy na kolejne testy w Katarze.” – wyjaśnił po sobotnich przejazdach Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na testach obecnych było dwóch zawodników Repsol Hondy. Nie udały się one jednak japońskiej marce – w piątek nie jeżdżono z powodu deszczu. Dopiero w sobotę pogoda poprawiła się. Przypomnijmy, że Honda pierwotnie miała jechać na Sepang, ale zmieniono zdanie, argumentując to… niepewną, malezyjską aurą.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
121 zapytań w 0,468 sek