Home / MotoGP / Niepewna przyszłość Robertsów

Niepewna przyszłość Robertsów

Jeśli właściciel Teamu Roberts, Kenny Roberts nie znajdzie do końca przyszłego tygodnia strategicznego sponsora, jego przygoda w cyklu MotoGP może się zakończyć.
Po nagłym rozstaniu z fabryką KTM’a przyszedł niezłym sezon 2006, w którym RobJeśli właściciel Teamu Roberts, Kenny Roberts nie znajdzie do końca przyszłego tygodnia strategicznego sponsora, jego przygoda w cyklu MotoGP może się zakończyć.
Po nagłym rozstaniu z fabryką KTM’a przyszedł niezłym sezon 2006, w którym Roberts korzystał z silnika Hondy i z wymyślonej przez siebie ramy.

Kierowca teamu – Kenny Roberts Jr w ubiegłym sezonie zajął w łącznej klasyfikacji mistrzostw 6. pozycję i 2 razy stawał na ostatnim stopniu podium. Był to sygnał, że w tym roku podobne części od tych samych partnerów będą spisywały się jeszcze lepiej.
Amerykanin podczas oficjalnych testów w Katarze uzyskał 16 czas.

Czy wyścigowa rodzinka pojawi się na torach w sezonie 2007 dowiemy się podczas zbliżających się testów IRTA, które odbędą się w Jerez i potrwają od 23-25 Lutego.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,362 sek