Home / MotoGP / Nietypowa kontuzja palca Cala Crutchlowa

Nietypowa kontuzja palca Cala Crutchlowa

Cal Crutchlow do GP San Marino przystąpi z kontuzją palca – brytyjski zawodnik LCR Hondy rozciął sobie nożem wskazujący palec lewej dłoni. Rana był na tyle głęboka, że niezbędne było udanie się do szpitala gdy okazało się, że rana nie chce się goić.

Po obejrzeniu rany wyszło, że Crutchlow rozciął sobie ścięgno. Lekarze w szpitalu Pistola we Włoszech zdecydowali się więc na przeprowadzenie zabiegu operacyjnego złączenia ścięgna, palec został zszyty i usztywniony. Zawodnik wystartuje do rundy MotoGP z szyną, która unieruchamia palec.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zdaniem zawodnika, uraz ten może odbić się na formie podczas weekendu o GP San Marino. “Jestem pewny, że będzie mi ciężko, ale jak zawsze, dam z siebie wszystko. Zobaczymy jak pójdzie.” – powiedział.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

 1. Zakaz prac kuchennych dla jeźdźców Motogp podczas trwania sezonu!

  Wskazuje cel Cal upragniony
  Gdy Klingą palca jak miecz powietrze pruje
  I choć Ronin on
  bez Pana
  Suszi mu si Onda (h nieme)!
  Od zmierzchu do rana..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 0,458 sek