Home / MotoGP / Nieudany wyścig Nakagamiego. Japończyk na końcu stawki

Nieudany wyścig Nakagamiego. Japończyk na końcu stawki

Zawodnik LCR Honda IDEMITSU, Takaaki Nakagami chciałby jak najszybciej zapomnieć o pierwszym w historii Grand Prix Tajlandii. Japończyk ukończył niedzielny wyścig na Chang International Circuit na 22. miejscu. Po zakwalifikowaniu się na 14. lokacie, nadzieje tegorocznego debiutanta na solidny występ przepadły już na początku rywalizacji. Co prawda Japończyk, po upadku wrócił do walki, ale nie był w stanie osiągnąć więcej, niż dojechanie do mety.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#30 Takaaki Nakagami – 22. miejsce: “Oczywiście jestem zawiedziony, niestety popełniłem kilka głupich błędów. Popełniłem błąd na hamowaniu do ostatniego zakrętu, wjechałem w niego za szybko i straciłem przyczepność. Uciekł mi przód i wylądowałem na poboczu, ale wróciłem do rywalizacji i starałem się ukończyć wyścig. Niestety, po upadku przekrzywiła się zarówno kierownica, jak i jeden z podnóżków. Przepraszam moją ekipę, z którą skupiamy się teraz na moim domowym wyścigu w Japonii”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Kurde nie był to aż tak nudny wyścig aby raczyć nas info o Nakagami……

    • Od jakiegoś czasu co wyścig pojawiają się artykuły o #30 lub #35. Przypuszczam, że to jakaś forma podziękowania za wsparcie dla jednej z redaktorek motogp.pl, która zdaje się ciężko choruje. Przy okazji gorące pozdrowienia i wyrazy wsparcia dla tej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 0,602 sek