Home / MotoGP / Nowe barwy LCR Hondy dla Nakagamiego

Nowe barwy LCR Hondy dla Nakagamiego

Zespół LCR Hondy od dawna kojarzony jest z częstymi rotacjami wśród sponsorów i tym, że malowanie motocykla Cala Crutchlowa zmienia się z wyścigu na wyścig. To właśnie ten zespół wprowadził ponownie do wyścigów ikoniczne biało-zielono-czerwone malowanie z Castrolem (wcześniej mieliśmy je również w WSBK). Poza tym, ekipa reklamowała na owiewkach także takie firmy jak GIVI, CWM czy Custom Phone. Z każdym z tych sponsorów barwy motocykla były inne. Za rok LCR Honda będzie mieć dwóch zawodników – Takaaki Nakagami przejeździ sezon 2018 w barwach swojego sponsora i maszyna wyglądać będzie tak samo przez cały rok.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Sponsorem Nakagamiego już od kilku lat jest japońska firma paliwowa i producent olejów – Idemitsu. Niewiele zmieni się w kwestii kolorów owiewek u japońskiego zawodnika, który na koncie ma dwa zwycięstwa w Moto2: Honda dosiadana przez Nakagamiego będzie biało-czerwona. Barwy zaprezentowano ostatnio na torze Motegi, gdy odbywała się coroczna impreza Hondy, Thanks Day, podsumowująca rok w motorsporcie. Takaaki Nakagami będzie jedynym etatowym Japończykiem w stawce MotoGP w 2018 roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

 1. Czy ktoś wie czy specyfikacja dla Nakagamiego będzie różniła się jakoś od tego czym będzie dysponował zespół Marc VDS?

  • Teoretycznie Nakagami ma dostać motocykl Cala z zeszłego roku + upgrade silnika do wersji 2018.
   VDS ma dostać motocykle po Repsolu + upgrade silnika do wersji 2018.
   Tyle że:
   – o istnieniu VDS Honda zapomina zaraz na początku roku i radzą oni sobie sami
   – Honda na pewno będzie patrzeć łaskawym okiem na japończyka którego wrzucili do MotoGp, więc jego motocykl i jego obsługa na pewno będzie na wyższym poziomie niż to co będą mieli Franco i Tom.
   – LCR ma większe doświadczenie z Hondami niż VDS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,436 sek