Home / MotoGP / Nowe malowanie teamu Drive M7 Aspar

Nowe malowanie teamu Drive M7 Aspar

Drive M7 Aspar

Dziś popołudniu w Malezji, na torze Sepang, odbyła się prezentacja nowych barw zespołu Drive M7 Aspar MotoGP. Mistrz Świata z 2006 roku Nicky Hayden i Hiroshi Aoyama (mistrz 250cc z 2009 roku) wspólnie odsłonili motocykle Honda RCV1000R w oficjalnym malowaniu na sezon 2014.

Amerykanin i Japończyk zadebiutują w nowych barwach już podczas jutrzejszych oficjalnych testów MotoGP, które odbędą się na torze Sepang. Podczas pierwszych testów, najszybszym zawodnikiem produkcyjnej Hondy był właśnie Hayden, jednak tracił on do lidera Marca Marqueza ok. 2 sekund. Z kolei do najszybszego kierowcy klasy Open – Aleixa Espargaro (Forward Yamaha) ok. 1,5 sekundy.

Głównym sponsorem zespołu, który startuje na maszynach Hondy w klasie Open, jest malezyjski producent napojów energetycznych Drive M7. Umowa została podpisana na trzy lata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarze 3

  1. Spodziewałem się czegoś bardziej w „barwach Kawasaki”, ale całkiem przyzwoite malowanie. :) Nie podoba mi się ten wzór na numerze Nicky’ego, przez to staje się nieczytelny.
    W ogóle skoro niedawno podczas testów mieliśmy informację, że ART jest szybsze od tej produkcyjnej Hondy, to jeszcze się okaże, że Aspar straci na tym sporo. :D

  2. Straszne. No ale dobrze, że zielony, a nie np. żółty na białym :D

  3. Przypadły mi do gustu motywy z flagami, na błotniku i pod siedzeniem.
    Ciekawy pomysł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 1,368 sek