Home / MotoGP / Nowe owiewki Hondy. Marquez i Crutchlow zadowoleni (+ wideo)

Nowe owiewki Hondy. Marquez i Crutchlow zadowoleni (+ wideo)

Zarówno Marc Marquez, jak i Cal Crutchlow w poniedziałek testowali nowe owiewki, jakie na sezon 2018 przygotowała Honda. Hiszpan i Brytyjczyk zdają sobie sprawę, że jeszcze nie wszystko działa tak jak powinno, ale już teraz jest obiecująco.

“Dzisiaj jestem naprawdę zadowolony, ponieważ zrobiliśmy kilka kroków naprzód, co jest ważne. Czuję się naprawdę dobrze. Sprawdzaliśmy nową owiewkę ale myślę, że kiedy się z niej korzysta, trzeba wcześniej zmienić balans motocykla. Wciąż, w niektórych partiach czuję się z nią dobrze, a w innych niezbyt. Muszę jednak przejechać więcej okrążeń i przywyknąć do niej.” – mówił po poniedziałkowej sesji Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wtórował mu Cal Crutchlow: “To, co Honda tu przywiozła, jest dobre, czuję się pozytywnie jeśli chodzi o wiele rzeczy. Dzisiaj sprawdzaliśmy nowe owiewki, które ponownie mają swoje plusy i minusy, ale myślę, że jednak jest więcej plusów, co jest bardzo dobre. Wiemy, że Japończycy w HRC bardzo ciężko pracowali, teraz musimy oczekiwać na jutro.”

 

“W pewnych obszarach tworzą dodatkowe problemy, musimy zmienić to ustawieniami. Nie mieliśmy idealnie skonfigurowanego motocykla, ale ogólnie i tak jestem zadowolony z tego, jak to zadziałało.” – dodał brytyjski zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Kurcze, jak ja nie lubię tych owiewek – znów się zaczyna wojna na te dziwne rozwiązania. argh
    Wiem, że to prototypy i między innymi o takie rzeczy tu chodzi, ale…

  2. Marquez z takimi lotkami to odleci ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,591 sek