Home / MotoGP / Nowe Yamahy dla WSM

Nowe Yamahy dla WSM

Parę dni temu dwaj zawodnicy z WSM otrzymali od MITSUI MOTOR POLSKA dwie nowe Yamahy R6. Uroczyste przekazanie sprzętów zawodnikom Pawłowi „Fazerowi” Isańskiemu i Arkowi Michalskiemu odbyło się w siedzibie dealera YamahyParę dni temu dwaj zawodnicy z WSM otrzymali od MITSUI MOTOR POLSKA dwie nowe Yamahy R6. Uroczyste przekazanie sprzętów zawodnikom Pawłowi „Fazerowi” Isańskiemu i Arkowi Michalskiemu odbyło się w siedzibie dealera Yamahy w Kłodzku w firmie BM MOTOR.

Paweł będzie na nowym cacku walczył o tytuł Mistrza Polski w klasie Superstock 600, natomiast Arek o czołowe miejsce w klasyfikacji Rookie 600. Sprzęty zostaną w najbliższym czasie przebudowane na wersje torowe, otrzymają owiewki, amortyzatory skrętu, crashpady, osłony na dekle silnika i ramę, nakładki na zbiorniki, przewody hamulcowe w oplocie stalowym, racingowe szyby, sety i kierownice, nowe zestawy wydechowe, racingowe zestawy napędowe, racingowe uszczelki pod głowice i specjalne moduły zapłonowe i sportowe zawieszenia. Wszystko to zostanie zestrojone na hamowni w Warszawie w centrum Mitsui. Motocykle będą też pomalowane w nowe barwy teamowe i będzie je można podziwiać w pełnej okazałości na targach Moto-Expo w Warszawie w dniach 23-25 marca.

WSM Racing Team

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
113 zapytań w 0,347 sek