Home / MotoGP / Nowi inżynierowie Pedrosy, Lorenzo, Millera i Reddinga

Nowi inżynierowie Pedrosy, Lorenzo, Millera i Reddinga

Scott Redding

Gdy poznaliśmy już wszystkich zawodników, którzy będą rywalizować w MotoGP w sezonie 2017 czas na inne zmiany – obsady poszczególnych funkcji w zespołach. W ostatnich tygodniach doszło do ważnych zmian w ekipach niektórych motocyklistów.

Najwięcej stracił na tym Scott Redding. Młody Brytyjczyk pożegna się ze swoim szefem mechaników, Giacomo Guidottim. „Inaczej patrzy się na kogoś, o kim wiesz, że nie chce zostać z tobą na kolejny rok.” – mówi rozgoryczony Redding. Guidotti będzie w przyszłym roku pracował w Repsol Hondzie, z Danim Pedrosą. Kto będzie szefem Reddinga – nie wiadomo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ramon Aurin, który obecnie szefuje mechanikom Pedrosy, znalazł swoje miejsce w zespole Marc VDS Racing i będzie prowadził załogę współpracującą z Jackiem Millerem. Zastąpi tam Christiana Gabarrini, który opuszcza belgijską stajnię na rzecz dołączenia do fabrycznego zespołu Ducati, gdzie będzie pracował z Jorge Lorenzo.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Mądre i bardzo sprytne działania Ducati: na początek Gigi Dall’Igna do MGP i Chaz Davies (najbliższy przyjaciel Stonera) w WSBK, następnie przechwycenie Casey’a przy najbliższej nadarzającej się okazji, on przeciąga do Ducati swojego dawnego szefa mechaników, a wcześniej firma wyportkowała się na opłacenie Jorge Guerrero, który ze Stonerem zawsze się dobrze dogadywał. No, i wreszcie mają team do wygrywania!
    I wieloletnia krecia robota [email protected] Suppo wzięła w łeb. I bardzo dobrze. To za to, jak potraktował Troy’a!:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 1,384 sek