Home / MotoGP / Nowy duet Repsol Hondy równocześnie “pod nożem”

Nowy duet Repsol Hondy równocześnie “pod nożem”

Gdy tylko rozpoczęła się przerwa zimowa, obaj przyszłoroczni zawodnicy Repsol Hondy poddali się zabiegom operacyjnym. Wcześniej w listopadzie Marc Marquez i Jorge Lorenzo odbywali jeszcze wspólnie dwie sesje testowe – w Walencji i w Jerez.

W poniedziałek w szpitalu uniwersyteckim Dexeus prawą stopą Lorenzo, złamaną w GP Aragonii, zajął się doktor Xavier Mir, opiekujący się wieloma zawodnikami z MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ten sam lekarz we wtorek operuje Marca Marqueza. #93 ma z kolei od kilku miesięcy problem z wypadającym barkiem. Hiszpan przyznawał, że cały ten sezon był naznaczony koniecznością zmiany sposobu treningów, aby jak najlepiej chronić ramię, które można było wyleczyć jedynie poprzez zabieg operacyjny.

Tak wczesne poddanie się zabiegom operacyjnym oznacza, że obaj będą już całkowicie zdrowi gdy przyjdzie czas przedsezonowych testów MotoGP w Malezji. Rozpoczną się one 6 lutego na torze Sepang i potrwają do 8 lutego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ich dwóch w pełni sił!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 0,506 sek