Home / MotoGP / OFICJALNIE: GP Malezji wypada. Będzie druga runda w Misano

OFICJALNIE: GP Malezji wypada. Będzie druga runda w Misano

Organizatorzy MotoGP poinformowali oficjalnie, że w tym roku nie będzie GP Malezji na torze Sepang. Powodem jest trudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Zamiast niej zawodnicy drugi raz pojadą na torze we włoskim Misano.

Wyścig w Malezji miał się odbyć w dniach 22-24 października. W tym samym czasie więc zawodnicy udadzą się do Włoch.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Co ciekawe, obie rundy na torze Misano nie odbędą się tydzień po tygodniu. Pomiędzy nimi bowiem ma się odbyć amerykańska runda w Austin. Można jednak spodziewać się, że zostanie odwołana. Również bowiem Stany Zjednoczone nie są na razie w stanie opanować pogarszającej się sytuacji pandemicznej i rosnącej lawinowo ilości zakażeń koronawirusem, pomimo wysokiem odsetka osób zaszczepionych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

 1. Tak na prawdę zostaje jeszcze tylko 6 wyścigów w sezonie 2021

 2. 11 GP za nami, 7 wyścigów pozostało:

  Silverstone
  Aragon
  Misano
  Austin
  Misano 2
  Algarve
  Valencia

 3. Dlatego napisałem 6 bo na Valencii będzie walka o pietruszkę

 4. Zapewne dojdzie do tego że runda MotoGP w Austin będzie odwołana, a F1 zrobi wszystko żeby GP USA i GP Teksasu doszły do skutku. A patrząc na ewentualny termin wyścigu na COTA, to nawet bez udziału kibiców wydaje się możliwy do rozegrania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 1,348 sek