Home / Moto2 / Moto3 / OFICJALNIE: Remy Gardner zawodnikiem Tech3 na sezon 2022

OFICJALNIE: Remy Gardner zawodnikiem Tech3 na sezon 2022

Remy Gardner w przyszłym sezonie zmieni kategorię i będzie jeździł już w MotoGP. 23-latek zadebiutuje w królewskiej klasie w barwach ekipy Tech3 KTM. Jeszcze nie wiadomo, kogo zastąpi.

Gardner z ekipy KTM Ajo wygrał właśnie swoją drugą rundę grand prix – GP Włoch, a w tym roku tylko w Jerez brakowało go na podium (był czwarty). Tak równa forma sprawiła, że póki co jest najlepszym zawodnikiem pośredniej kategorii – Moto2.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Remy Gardner, który zadebiutował w 2014 roku w GP San Marino w Moto3, jest synem Wayne’a Gardnera, australijskiego mistrza świata 500ccm z roku 1987 w barwach Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

komentarzy 13

  1. Awans jak najbardziej zasłużony, ale uśmieję się, jak Fernandez jednak go złoi, a mimo to nie przejdzie po tym roku

  2. o, to teraz wiem dlaczego jeździ z numerem 87 :)

  3. Nie wiedziałem że jest synem Wayne’a a ten był mistrzem kiedy zaczynałem fascynacje tym sportem, mam jeszcze jego plakaty przemycone za komuny z Niemiec :-)
    Ciekawe jak sobie poradzi, geny genami ale to jednak Top liga

  4. Świetnie! Mam nadzieję, że z Raulem stworzą przyszłoroczny skład. :)) Petrucci już swoje w MotoGP wyjeździł, natomiast Lecuona w ogólnie nie powinien się w klasie królewskiej znaleźć.

  5. Fajnie jak by Petrucci został w Ktmie

  6. Póki co świetnie i równo jeździ w tym sezonie oraz się nie przewraca. Darzę go coraz większym szacunkiem i sympatią. Zasłużony awans, tylko oby ta wiadomość nie przeszkodziła mu w koncentracji na dalszej dobrej jeździe. Moim zdaniem przyjdzie za Pettruxa a Lecuone zostawią na jeszcze jeden sezon żeby Fernandez za szybko nie przeskakiwał między klasami i jeszcze w przyszłym sezonie nabrał jeszcze więcej doświadczenia w moto2.

  7. Fajna wiadomość. Pamiętam jak przed którymś z GP zaszalał z ojcem tak, że nie dotarł na kolejny wyścig bo ich policja zatrzymała :D A Raul powinien nie czekać tylko od razu do MotoGP. Z taką jazda szkoda czasu na Moto2. Patrząc na ten sezon widać że szybko się adoptuje w nowej klasie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 1,990 sek