Home / MotoGP / Oliveira walczy z czasem przed GP San Marino

Oliveira walczy z czasem przed GP San Marino

Zespół Tech3 KTM trzyma kciuki za Miguela Oliveirę, by ten był w stanie wziąć udział w najbliższej rundzie MotoGP, GP San Marino. Portugalczyk wycofał się z testów w Misano po zaledwie dwóch okrążęniach z powodu ciągnącej się za nim kontuzji. Oliveira wyjedzie na pierwszy trening w piątek, i wtedy zostanie oceniona jego dyspozycja przed resztą weekendu wyścigowego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypomnijmy, że Miguel Oliveira ucierpiał w zderzeniu z Johannem Zarco w wyścigu o GP Wielkiej Brytanii na Silverstone. Zdiagnozowano u niego uraz ramienia, potem jeszcze uszkodzenie ścięgna. Oliveira jest kandydatem do objęcia posady fabrycznego zawodnika KTM w przyszłym roku, choć szef ekipy Tech3 Herve Poncharal bardzo zabiega, by Oliveira pozostał w jego satelickim zespole na drugi rok.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,521 sek