Home / MotoGP / Opel zaprojektowany przez Rossiego trafił na aukcję

Opel zaprojektowany przez Rossiego trafił na aukcję

Opel Adam by Rossi

Wyjątkowy egzemplarz dobrze znanego już samochodu Opel Adam trafił ostatnio na międzynarodowy serwis aukcyjny Ebay. Malowanie małego „mieszczucha” zostało zaprojektowane przez Valentino Rossiego, a fundusze ze sprzedaży samochodu na licytacji trafią na cele charytatywne.

Samochód otrzymał specjalne wnętrze. Skórzane poszycie siedzeń zostało stworzone przez firmę Dainese, która odpowiada m.in. za kombinezony zawodników MotoGP. Pieniądze trafią na konto włoskiej fundacji Meyer Children’s Hospital Foundation we Florencji. Aukcja potrwa siedem dni. Można ją zobaczyć TUTAJ.

Kliknij, aby pominąć reklamy

To niejedyna gwiazda, która współpracuje z Oplem, pomagając potrzebującym. Ogłoszono już, że powstanie dziesięć sztuk specjalnej serii modelu Adam, zaprojektowanego przez piosenkarza Bryana Adamsa. Pieniądze ze sprzedaży trafią na konto fundacji, założonej przez Kanadyjczyka.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 1,605 sek