Home / MotoGP / Pedrosa wreszcie wsiadł na KTM-a

Pedrosa wreszcie wsiadł na KTM-a

Dani Pedrosa po raz pierwszy od czasu operacji ramienia odbył testy z zespołem KTM. Hiszpański zawodnik w tym tygodniu jeździł po włoskim torze Mugello. Hiszpan odbył dwudniowe testy, w których udział brało również Ducati, KTM, Aprilia i Yamaha.

Pedrosa nie był w tych testach oficjalnym zawodnikiem programu KTM – te testy odbywał Mika Kallio. Hiszpan miał jedynie sprawdzić swoją sprawność po zabiegu, który miał miejsce w lutym.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Być może Dani wróci do regularnych obowiązków za miesiąc. “Zgodnie z badaniami rentgenowskimi, Dani nie jest jeszcze w stu procentach gotowy, ale jest bliski powrotu do pełni zdrowia. Był w Mugello, jeździł naszym motocyklem, ale było to tylko kilka okrążeń, aby sprawdzić siebie i swój stan fizyczny.” – przekazał KTM. “Nie pojeździł zbyt wiele. Nie było szybko, bo warunki na torze nie były dobre, ale to nie był znaczący test. Mamy nadzieję, że Pedrosa będzie na sto procent gotowy w czerwcu.”

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 0,444 sek