Home / MotoGP / Pedrosa wystartuje z dziką kartą w GP Hiszpanii!

Pedrosa wystartuje z dziką kartą w GP Hiszpanii!

31-krotny zwycięzca z MotoGP – Dani Pedrosa – powróci do ścigania pierwszy raz od 2021 roku. Hiszpan pełni rolę testera KTM od 2019 roku po tym jak rok wcześniej zakończył karierę zawodniczą. Teraz będzie miał okazję znowu ustawić motocykl na starcie.

KTM w dzień prezentacji przedsezonowej poinformował o dzikiej karcie dla Pedrosy na jego domowe GP Hiszpanii w Jerez. Wyścig odbędzie się w kwietniu. Poprzednia dzika karta dla Pedrosy była aż nadto interesująca. Hiszpan zakończył jazdę w GP Styrii (na Red Bull Ringu) po kolizji z Lorenzo Savadorim, a na torze wybuchł pożar motocykli.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na szczęście dla Hiszpana, wywieszono czerwoną flagę, a Pedrosa dał radę przystąpić do restartu, ale na drugim motocyklu. Ukończył jazdę na dobrej, 10. pozycji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. O! I to jest wiadomość która zasługuje na wykrzyknik w tytule. Swietnie będzie zobaczyć Daniego w wyścigu .

  2. Dani jedzie po tytuł! „Test Rider of the year”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
165 zapytań w 2,519 sek