Home / MotoGP / Pedrosa zmotywowany przedsezonowymi postępami

Pedrosa zmotywowany przedsezonowymi postępami

Dani Pedrosa

Dani Pedrosa ma nadzieję na przełom podczas pierwszej rundy MotoGP w Katarze, na co wpływa przede wszystkim jego pozytywna ocena efektów pracy zespołu w ostatnich przedsezonowych testach.

Zawodnik Repsol Hondy pochlebnie wypowiedział się na temat zmian wprowadzonych w modelu RC213V testowanego w listopadzie w Walencji. Hiszpan przyznał, że dobrze czuje się w zespole po licznych zmianach w obrębie pracowników, które zostały dokonane już poza sezonem.

“Niestety, nasz zeszłotygodniowy program testowy w Katarze zakończył się wcześniej z powodu niesprzyjającej pogody, oceniając jednak ogół naszej pracy, jestem zadowolony i szczęśliwy, że nowy sezon już niebawem się rozpocznie.” – mówi Pedrosa. 

Kliknij, aby pominąć reklamy

Podkreśla on również wdzięczność dla HRC i swojego zespołu, gdyż jego zdaniem motocykl został znacznie ulepszony od czasu testów w Walencji. Dani Pedrosa pozytywnie wypowiada się również o nowych członkach zespołu i panującej w nim atmosferze, jest zadowolony z dotychczasowej współpracy i dokonanych dzięki niej postępów.

“Ten pierwszy weekend wyścigów jest zawsze trochę trudny, zwłaszcza ponowne wbicie się w rytm, jak również funkcjonowanie na pełnych obrotach przez cztery dni zamiast zwyczajowych trzech, co potrafi być całkiem męczące.” – dodaje.

Hiszpan nie traci nadziei na zdobycie swojego pierwszego mistrzostwa świata w klasie królewskiej, sprawiając wrażenie bardziej zdeterminowanego niż w ostatnich latach.

Źródło: crash.net, fot.: autoevolution.com

AUTOR: iwka

Fanka MotoGP i germanistka. Lubuje się w japońskich motocyklach, choć ślepa miłość podstępnie prowadzi ją do tych włoskich. Z portalem związana od 2015 roku.

komentarze 2

  1. #26, jeszcze dwa lata kariery Ci zostało

  2. Sezon 2015 o być albo nie być dla Pedrosy – jak wypadnie z “kosmitów” to pewnie już na stałe.
    I może dobrze, bo znudził mi się w Repsolowych barwach, a bardzo prawdopodobne że od 2017 nie dosiądzie już czerwono-pomaranczowego motocykla :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,501 sek