Home / MotoGP / Pierwsze aukcje WOŚP z gadżetami od zawodników MotoGP

Pierwsze aukcje WOŚP z gadżetami od zawodników MotoGP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie w 2019 roku już po raz 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia. Wśród wielu przedmiotów, które można wylicytować, ponownie znajdzie się kilka perełek dla fanów wyścigów motocyklowych.

Na początek – replika kasku Valentino Rossiego z jego autografem, wystawiona przez firmę Monster Energy, a także slidery firmy Alpinestars od I’M Inter Motors, podpisane przez dwóch świetnych zawodników, wielokrotnych mistrzów świata: Jorge Lorenzo i Jonathana Rea.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jako pierwsza kończy się aukcja ze sliderami Lorenzo i Rea. Koniec zaplanowany jest na 1 stycznia, a obecnie osiągnięta cena to 830zł. Aby wziąć udział w licytacji, trzeba wejść w podany link: https://aukcje.wosp.org.pl/slidery-alpinestars-z-autografami-lorenzo-i-rea-i8337499

Nieco więcej czasu mają ci, którzy chcieliby wylicytować kask Valentino Rossiego: aukcja kończy się dopiero 25 stycznia, natomiast już teraz osiągnięta cena to 1625zł. Aukcję znajdziecie pod tym linkiem: https://aukcje.wosp.org.pl/replika-kasku-valentino-rossiego-z-autografem-i8337508

Gorąco zachęcamy do licytowania!

Źródło: WOŚP, Allegro, Monster Energy, Alpinestars

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
121 zapytań w 0,412 sek