Home / MotoGP / Pierwszy Polak w MotoGP !!!

Pierwszy Polak w MotoGP !!!

Podczas bardzo długiej historii Motocyklowych Mistrzostw Świata nie znalazł się jeszcze nikt z naszych rodaków, żeby chociaż przejechał się na maszynie biorącej udział w najbardziePodczas bardzo długiej historii Motocyklowych Mistrzostw Świata nie znalazł się jeszcze nikt z naszych rodaków, żeby chociaż przejechał się na maszynie biorącej udział w najbardziej prestiżowych wyścigach motocyklowych na świecie.
Jednak dzięki współpracy firmy Kawasaki Polska z jednym z naszych czołowych zawodników z Motocyklowych Mistrzostw Polski – Olafem Popanda (Puchar PZM), będziemy już w poniedziałek, 10 Kwietnia, świadkami historycznego wydarzenia!

„Evil”, jak mawiają znajomi na Olafa, będzie miał okazję dosiąść ponad 230 – konną maszynę o pojemności 990cc i na torze Comunitat Valenciana przetestować zielone Kawasaki Ninja ZX-RR w dniach od 10 do 12 Kwietnia, podczas testów teamu Kawasaki Racing.

Wraz z Polakiem na torze zobaczymy także dwóch etatowych zawodników serii MotoGP – Shinyę Nakano i Randy’ego de Puniet oraz jednego kierowcę testowego.

Oczywiście Polska Strefa MotoGP będzie na bieżąco relacjonować przebieg testów, a sam Olaf obiecał nam po powrocie z Hiszpanii specjalny wywiad!

Zapraszamy również na nasze forum, gdzie “Evil” jest naszym stałym gościem i możecie zadawać mu tam pytania dotyczące nowego sezonu, jak i innych aspektów związanych z wyścigami w Polsce.

PS. Jak większość z Was się domyśliła powyższa wiadomość jest po prostu primaaprilisowym żartem ;-)

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,408 sek