Home / MotoGP / Pol Espargaro i Loris Baz cali po fatalnym wypadku

Pol Espargaro i Loris Baz cali po fatalnym wypadku

Loris Baz

Pol Espargaro i Loris Baz, którzy zderzyli się na pierwszym okrążeniu GP Wielkiej Brytanii, wyszli z tego incydentu bez szwanku. Do wypadku doszło podczas próby uniknięcia kontaktu z wolniej jadącym Danilo Petruccim.

Po wypadku szybko wywieszono czerwoną flagę, ponieważ obaj zawodnicy wymagali interwencji medycznej. O ile Pol Espargaro szybko został zniesiony z toru, to w przypadku Baza musiała wyjechać karetka.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po wyścigu zespół Tech 3 przekazał na twitterze, że z Polem Espargaro wszystko jest w porządku. Z kolei Loris Baz opublikował zdjęcie, na którym napisał, że czeka już na wyścig w Misano i nie ma żadnych złamań.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Poza zwyciestwem Vinalesa chyba najwazniejszy news dnia. Dzwon potężny lecieli na tej trawie jak na lodzie. Całe szczęście bez kontuzji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 0,419 sek