Home / MotoGP / Porcja zdjęć z GP Walencji MotoGP

Porcja zdjęć z GP Walencji MotoGP

Ostatnia runda sezonu 2012, Grand Prix Walencji pomału dobiega końca. Jest noc po ekscytujących zmaganiach – Danny Kent w Moto3 na ostatnich metrach wyścigu “wyszarpał” zwycięstwo swojemu team-partnerowi Sandro Cortese; Marc Marquez w Moto2 wygrał pomimo karnego startu z końca stawki, a Daniemu Pedrosie w sięgnięciu po triumf nie przeszkodziła ekspresowa zmiana motocykla tuż przed startem i ruszanie do walki z alei serwisowej. Zdecydowanie zmagania na obiekcie imienia Ricardo Tormo były jednymi z najbardziej ekscytujących w tym sezonie, a my prezentujemy Wam porcję zdjęć z mijającego już weekendu wykonanych przez naszą redaktorkę, która obecna była w Walencji…

 

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 0,559 sek