Home / MotoGP / Pozytywne emocje w Pramac Racing

Pozytywne emocje w Pramac Racing

Zespół Pramac Racing może być zadowolony z piątkowych rezultatów dwóch wolnych treningów. Hector Barbera rozpoczął swój pierwszy pełny sezon w MotoGP od szóstego miejsca. Hiszpan okrążył tor w Losail w czasie 1’56.163 i został najszybszym zawodnikiem Ducati.

Dobry piątkowy rezultat jest zasługą zespołu, który niestrudzenie pracował podczas zimowych testów oraz w ostatnich dwóch dni w Katarze. „Zielony Zespół” krok po kroku szedł w kierunku poprawy dzięki doskonałej komunikacji pomiędzy mechanikami, a Barberą.

Hector Barbera: „Jestem naprawdę zadowolony z pracy jaką wykonaliśmy. Czułem jak mój motocykl Ducati GP12 jest lepszy z okrążenia na okrążenie, mamy dobrą strategie pracy nad nim. Drugą sesje treningową rozpoczęliśmy z zamierzeniem osiągniecia dobrego czasu i udało się nam. Mieliśmy pewne problemy z tylną oponą, po kilku okrążeniach zaczynałem się ślizgać. Ciągle mamy kilka rzeczy do poprawienia, jednak zaliczyliśmy dwie naprawde solidne sesje. Ciesze się z bycia najszybszym zawodnikiem na Ducati.

Francesco Guidotti – Manager zespołu Pramac Racing: „Jesteśmy zadowoleni z tego co przyniósł nam ten dzień. Pracowaliśmy nad małymi poprawkami, które miały wpłynąć na szybkość i powtarzalność okrążeń. Próbowaliśmy jeździć na twardej mieszance, takiej jakiej użyjemy w wyścigu aby zrozumieć jak zachowuje się na niej nasz motocykl. W dalszej części weekendu dalej będziemy koncentrować się na naszej pracy.”

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 1,456 sek