Home / MotoGP / Pozytywny rezultat badań Pirro w szpitalu. Włoch bez złamań (+wideo)

Pozytywny rezultat badań Pirro w szpitalu. Włoch bez złamań (+wideo)

Ducati przekazało najnowsze informacje o stanie zdrowia kontuzjowanego Michele Pirro. Przypomnijmy, że Włoch zaliczył koszmarnie wyglądający upadek, gdy podczas hamowania do zakrętu #1 zablokowało się przednie koło, a zawodnik został wystrzelony w powietrze. Po wypadku wywieszono czerwoną flagę, a zawodnik Ducati trafił do szpitala we Florencji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

U Pirro doszło do wstrząśnienia mózgu oraz przemieszczenia kości ramienia, która to została nastawiona. Doświadczony tester włoskiej ekipy pozostanie w szpitalu na obserwacji do soboty. Jego start w niedzielnym wyścigu nie dojdzie do skutku. W tym roku ma jeszcze zaplanowane dwa występy z dzikimi kartami: na Misano oraz w Walencji.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Dobra wiadomość. Miał bardzo dużo szczęścia.

  2. Bardzo dobra. Byłam przerażona, bo mam takie wrażenie, że jeśli nie pokazują zawodnika i tak długo trwa, zanim przeniosą go karetki, to nie jest za dobrze. I naprawdę miał dużo szczęścia, w filmiku z upadku widać, że po tym uderzeniu w głowę był już nieprzytomny, wystarczy popatrzeć, jak bezwładne miał ręce. Masakra… nie lubię takich chwil w Moto.

  3. To aż cud… :D Niech wraca szybko na tor. :)

  4. uff…dobrze ze chłop w jednym kawałku, fatalnie to wygladało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 1,398 sek