Home / MotoGP / Prezentacja zespołu Torn Racig Team!

Prezentacja zespołu Torn Racig Team!

W najbliższą sobotę podczas motocyklowych targów Motocykl Expo, które odbędą się w Warszawie w halach EXPO XXI, polski zespół wystawiajW najbliższą sobotę podczas motocyklowych targów Motocykl Expo, które odbędą się w Warszawie w halach EXPO XXI, polski zespół wystawiający swoich zawodników w Motocyklowych Mistrzostwach Polski będzie miał swoją oficjalną prezentację. Torn Racing Team, o którym mowa, zaopatruje swoich czterech jeźdźców w motocykle marki Kawasaki.

Na razie nie możemy zdradzić kto będzie jeździć w danym zespole, ale przyjdźcie w sobotę na targi, to na pewno się dowiecie! Oczywiście jeżeli ktoś nie będzie miał czasu, lub Warszawa jest dla niego zbyt odległym miastem, to Polska Strefa MotoGP oczywiście napisze relację z prezentacji i postaramy się wówczas wszystko Państwu wyjaśnić.

Tak więc w imieniu teamu Torn Racing serdecznie zapraszam na prezentację, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:30 (kliknij w obrazek aby powiększyć zaproszenie!).

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,356 sek