Home / MotoGP / Problemy z silnikiem?

Problemy z silnikiem?

Marco Melandri potrójny zwycięzca w sezonie 2006 jeżdżący na motocyklu Honda RC212V ma obecnie problemy z silnikiem. Twierdzi, że jego zła charakterystyka jest jedyną rzeczą powstrzymującą go przed wykręcaniem lepszych czasów i przebiciem się do czołóMarco Melandri potrójny zwycięzca w sezonie 2006 jeżdżący na motocyklu Honda RC212V ma obecnie problemy z silnikiem. Twierdzi, że jego zła charakterystyka jest jedyną rzeczą powstrzymującą go przed wykręcaniem lepszych czasów i przebiciem się do czołówki stawki.

Faktem jest, iż w zeszło tygodniowych testach w Katarze był wolniejszy od swojego kolegi, jeżdżącego również na Hondzie, Daniela Pedrosy, aż o 1,2 sekundy. Dlatego cały zespól twierdzi, że jeśli tylko uda im się znaleźć odpowiednie ustawienia dla silnika odpowiadające Marcowi, to w nowym sezonem często będziemy słyszeć nazwisko kierowcy Hondy RC212V.

Choć Melandri twierdzi : „Lubię ten motocykl , jeździ mi się na nim bardzo dobrze i czuje się bardzo komfortowo ale musimy jeszcze popracować nad silnikiem…”.
Wiemy, że Honda ma jeszcze jeden problem – opony . Ciągle trwają testy nad oponami Bridgestone. I choć wszyscy twierdzą, że postępy są widoczne i są bardzo blisko konstruktywnych wniosków, to nie ukrywają jak ważne są dla nich piątkowe testy na torze w Jerez, w Hiszpanii.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,362 sek