Home / MotoGP / Producenci zgodzili się na testy tuż przed startem sezonu

Producenci zgodzili się na testy tuż przed startem sezonu

Szef KTM Pit Beirer powiedział, że producenci królewskiej klasy zgodzili się na wspólne dodatkowe testy przedsezonowe, które mają się odbyć zaraz przed startem sezonu 2020. Na razie nie wiadomo, kiedy to się stanie, bowiem pandemia koronawirusa nie pozwala na jazdę.

Być może uda się z czerwcu w Hiszpanii lub co bardziej prawdopodobne, w lipcu w Wielkiej Brytanii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Beirer potwierdził, że rozmawiano z Dorną o testach w Barcelonie, lub na torze, na którym odbędzie się inna, pierwsza runda sezonu. Testy miałyby się odbyć na tydzień lub dwa przed takim pierwszym wyścigiem.

“To już było planowane. Jest to bardzo istotne, bo nie możemy po prostu wepchnąć zawodników na motocykle i wymagać widowiska w tej sytuacji. To będzie świetny test, po którym moglibyśmy w końcu rozpocząć sezon.” – powiedział Beirer.

Źródło: autosport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,444 sek