Home / MotoGP / Prywatne testy na Motorland Aragon

Prywatne testy na Motorland Aragon

Jorge Lorenzo

Zespoły i zawodnicy z różnych kategorii mistrzostw świata pojawili się pod koniec poprzedniego tygodnia na torze Motorland Aragon, by odbyć prywatne testy. Jeżdżono przez dwa dni, przygotowując się m.in. do GP Aragonii pod koniec września.

Z MotoGP obecny był jedynie zespół Yamahy, z Valentino Rossim i Jorge Lorenzo, którzy to prowadzą podwójnie w klasyfikacji generalnej sezonu. Z Moto2 można było zobaczyć Alexa Marqueza, Sama Lowesa, Takaakiego Nakagamiego, Sandro Cortese czy Juliana Simona. Swoich sił na maszynie Moto2 próbował Remy Gardner – nie kto inny jak syn byłego mistrza świata, Wayne’a Gardnera.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Było również kilku zawodników czołówki Moto3 – Enea Bastianini, Andrea Locatelii, oraz duet Estrella Galicia – Fabio Quartararo oraz Jorge Navarro. W piątek padał deszcz, co pomogło zespołom zebrać trochę danych o jeździe na mokrej nawierzchni.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,350 sek