Home / MotoGP / Przewaga Andrei Dovizioso nad Lorenzo skurczyła się

Przewaga Andrei Dovizioso nad Lorenzo skurczyła się

Andrea Dovizioso

Nowy kolega zespołowy Andrei Dovizioso, czyli Hiszpan Jorge Lorenzo zbliżył się do prezentującego dobrą dyspozycję Doviego znacznie. Mimo to Andrea zamierza pokazać w środę coś specjalnego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po 42 okrążeniach na liczącym 5,5 km długości torze Sepang International Circut wykręcił swój najlepszy czas 2:00,441 min. Włoch zajął szóste miejsce na wtorkowej liście czasów ze stratą 0,989 sek do  rodadka i byłego zespołowego kolegi Andrei Iannone, który przypalał oponę na swoim nowym Suzuki.

Warunki na torze pozostawiały wszystkim wiele do życzenia. “Ponieważ w nocy mocno padało, musieliśmy w cztery godziny wykonać więcej pracy niż zamierzaliśmy.” – złości się sympatyczny Włoch. “Te testy były bardzo ważne, ponieważ dają nam decydujące wskazówki. Moje odczucia są jednak pozytywne i czuję się komfortowo na motocyklu.”

Mimo to Dovi ma jeszcze asa w rękawie. Dopiero trzeciego dnia testów będzie walczył o jak najlepszy czas. “Mam nadzieję, że pogoda da nam w końcu szansę, by w środę pojechać w dobrych warunkach. Chcemy wykorzystać zalety miękkich opon i zobaczyć, jak możemy poprawić nasze czasy.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Speedweek.com

AUTOR: Paweł Zglejc

Fan motocykli i wyścigów motocyklowych od 2006 roku dzięki takim zawodnikom jak Troy Bayliss, Nicky Hayden, Casey Stoner i James Toseland.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,443 sek