Home / MotoGP / Przyszłość Pedrosy poznamy w Niemczech

Przyszłość Pedrosy poznamy w Niemczech

Dani Pedrosa przyznał, że już wie, co będzie robił za rok – zamierza ogłosić swoje plany przy okazji czwartkowej konferencji prasowej przed GP Niemiec. Odbędzie się ona za nieco ponad tydzień. Ma w zasadzie dwie opcje: albo zakończenie kariery, albo dołączenie do mającego powstać nowego zespołu satelickiego Yamaha Petronas.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Wreszcie podjąłem decyzję, dotyczącą mojej przyszłości. Chciałbym ją ogłosić osobiście, tak żeby wszyscy usłyszeli o tym w jednym momencie. Na Sachsenringu zorganizuję konferencję prasową, aby to ogłosić.” – powiedział aktualny jeszcze reprezentant Repsol Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 9

 1. Przed Katalonią, narracja w stronę emerytury.
  Przed Assen, narracja w stronę Yamahy.
  A teraz, chyba powrót do pierwotnego planu i pożegnanie. Tak mi się wydaje.

 2. Jestem fanem Daniego Pedrosy, ale widzę jak ten zawodnik się “męczy” i ma problemy po ostatnich kontuzjach. Osobiście widziałbym Go w sporcie samochodowym, co jest mało prawdopodobne. A może kolarstwo? Kiedyś czytałem wywiad, że Dani zawsze chciał zostać zawodowym kolarzem, jednak życie potoczyło się w innym kierunku i złapał innego bakcyla. Życie na MotoGP się nie kończy. Ja na Jego miejscu poszedłbym na emeryturkę i odpoczął po tych wszystkich latach i przeżyciach.

 3. A przed GP Walencji dowiemy się że przyszłość Pedrosy poznamy po testach przedsezonowych na Sepang :D

 4. KasiaKowalska

  Nie wiem co jest z Danim. Ta jego huśtawka formy. Raz super, bojowo, walecznie a raz kompletna klapa, marazm, ogony. Ciekawe skąd to się bierze. Nie mam zdania co do Daniego – jak zostanie to OK a jak odejdzie to tez OK. Lubię go, doceniam ale z okna się za nim nie rzucę :-))

 5. Długi w skarbówce już chyba ma pospłacane, to można iść na emeryturę… ale też nie trzeba :o)

 6. Mam nadzieję że zostanie bo chciałbym zobaczyć jak radzi sobie na innym moto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 0,550 sek