Home / MotoGP / Puig: Marquez znajdzie sposób, by znowu być sobą

Puig: Marquez znajdzie sposób, by znowu być sobą

Szef Hondy Alberto Puig przyznał, że Marc Marquez znajdzie sposób, aby po długiej nieobecności w MotoGP wrócić do swojej formy. Ostatni wyścig Hiszpana miał miejsce w lipcu ubiegłego roku.

„Myślę, że każdy zawodnik w swojej karierze ma taki okres, gdy łapie poważną kontuzję. Marc miał taką w zeszłym roku. Nie była może aż tak poważna, ale ostatecznie naprawdę długo rozciągnęła się w czasie. Pozbawiło go to możliwości ścigania na długo, ale nie możesz zmienić tego, jaki jesteś. A to prawdziwy mistrz i bardzo dojrzały zawodnik.” – mówił kilka dni temu Alberto Puig.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nie mam jasnej odpowiedzi na takie pytanie. Wiem tylko, że znajdzie sposób, aby znowu być Markiem Marquezem. To może zrobić tylko on sam. Oczywiście, zespół mu w tym pomoże. Będziemy go jak zwykle wspierać na 100%. Ale to czego oczekujemy, na co mamy nadzieję i o myślimy, to tak naprawdę nie ma znaczenia. Najważniejsze, czego on spodziewa się po samym sobie. I to, co sądzi w sprawie swoich potrzeb na drodze do powrotu do pełnego potencjału, jaki miał przed kontuzją.” – skomentował szef Repsol Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy sądzisz, że Marquez włączy się do walki o tytuł w 2021 roku?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 0,612 sek