Home / MotoGP / Quiz MotoGP 2021 – czy oglądacie uważnie?

Quiz MotoGP 2021 – czy oglądacie uważnie?

Sezon 2021 wchodzi w decydującą fazę. Zawodnicy MotoGP mają aktualnie dwa tygodnie przerwy od ścigania by powrócić do rywalizacji w teksańskim Austin. Korzystając z tego, sprawdzamy jak uważnie śledziliście dotychczasowe zmagania. Zapraszamy do rozwiązania quizu i oczywiście zachęcamy do dzielenia się rezultatami w komentarzach!

Jeśli jesteście zalogowani, Wasz wynik zostanie zapisany w tabeli (lub jeśli na koniec podacie imię/nick i email – nie będzie dalej wykorzystywany). Nie ma ograniczenia czasowego, co więcej, pomiędzy pytaniami można dowolnie poruszać się poprzez przyciski DALEJ i POWRÓT i dopiero gdy klikniecie w UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 14. pytaniu, Wasze odpowiedzi zostaną ostatecznie zapisane. Warto więc przed zakończeniem wrócić do początku i raz jeszcze „przelecieć” wszystkie pytania. Na każde z pytań jest tylko jedna poprawna odpowiedź, punktacja prostsza być nie może – poprawna odpowiedź: 1 punkt, niepoprawna – 0 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w „Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając „Dalej” lub „Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tablica wyników: Test z sezonu 2021

max z 14 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

AUTOR: Michał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 1,361 sek