Home / Artykuły / Quiz po zakończeniu sezonu Motocyklowych Mistrzostw Świata 2021

Quiz po zakończeniu sezonu Motocyklowych Mistrzostw Świata 2021

Kolejny sezon w grand prix już za nami. Zapraszamy do rozwiązania quizu, sprawdzającego jak uważnie śledziliście zmagania w przez cały rok 2021. Tradycyjnie zachęcamy także do dzielenia się rezultatami w komentarzach!

Jeśli jesteście zalogowani, Wasz wynik zostanie zapisany w tabeli (lub jeśli na koniec podacie imię/nick i email – nie będzie dalej wykorzystywany). Nie ma ograniczenia czasowego, co więcej, pomiędzy pytaniami można dowolnie poruszać się poprzez przyciski DALEJ i POWRÓT i dopiero gdy klikniecie w UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 15. pytaniu, Wasze odpowiedzi zostaną ostatecznie zapisane. Warto więc przed zakończeniem wrócić do początku i raz jeszcze „przelecieć” wszystkie pytania. Na każde z pytań jest tylko jedna poprawna odpowiedź, punktacja prostsza być nie może – poprawna odpowiedź: 1 punkt, niepoprawna – 0 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w „Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając „Dalej” lub „Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tablica wyników: Quiz posezonowy 2021

max z 15 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

AUTOR: Michał

komentarze 2

  1. Valentino Rossi : The Game wydana była w 2016 roku. Vale w tym czasie współpracował już z Monsterem. Początki mojego kibicowania dla The Doctora to rok 2005 r. związane po trosze z nowym mieszkaniem podobnie jak w twoim przypadku. Po podłączeniu TV w nowej lokalizacji okazało się, że mam tam całkiem fajny pakiet programów, mimo że z żadnym operatorem nie podpisywałem jeszcze umowy. Klikanie pilotem zakończyłem na Eurosport gdzie właśnie leciały treningi MotoGP. Wrażenia były oszałamiające, nie mogłem napatrzyć się jak ci goście pokonywali kolejne sektory toru. Od tamtej pory wyścigi MotoGp wpisały się na stałe w harmonogram moich weekendów. Szybko też stałem się zagorzałym fanem Valentino Rossiego. Koleś w moim wieku i robi tak niesamowite rzeczy na motocyklu, strasznie mi zaimponował. Zapragnąłem mieć własny motocykl. Rok później Yamaha Thundercat z 98r. stała się moim nowym członkiem rodziny. Właściwie od początku mojego spotkania z MotoGP przez cały czas kibicowałem głównie Rossiemu. Vale zawsze konsekwentnie dążył do osiągnięcia wytyczonych celów. Opinie z przed dwóch lat o tym, że jest za stary na ściganie nie robiły na nim większego wrażenia. Rossi po prostu wykonywał swoją robotę i nadal gonił czołówkę w kolejnych rundach MotoGP. Myślę, że to dzięki Vale 16 lat temu kupiłem mój pierwszy motocykl. Doctor rozbudził we mnie pasję motocyklową i za to na zawsze pozostanę jego fanem.

  2. proste jak drut

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 1,417 sek