Home / Artykuły / Quiz po zakończeniu sezonu Motocyklowych Mistrzostw Świata

Quiz po zakończeniu sezonu Motocyklowych Mistrzostw Świata

Zapraszamy do rozwiązania quizu, sprawdzającego jak uważnie śledziliście zmagania w szalonym sezonie 2020. Tradycyjnie zachęcamy także do dzielenia się rezultatami w komentarzach!

Jeśli jesteście zalogowani, Wasz wynik zostanie zapisany w tabeli (lub jeśli na koniec podacie imię/nick i email – nie będzie dalej wykorzystywany). Nie ma ograniczenia czasowego, co więcej, pomiędzy pytaniami można dowolnie poruszać się poprzez przyciski DALEJ i POWRÓT i dopiero gdy klikniecie w UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 30. pytaniu, Wasze odpowiedzi zostaną ostatecznie zapisane. Warto więc przed zakończeniem wrócić do początku i raz jeszcze “przelecieć” wszystkie pytania. Na każde z pytań jest tylko jedna poprawna odpowiedź, punktacja prostsza być nie może – poprawna odpowiedź: 1 punkt, niepoprawna – 0 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w “Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając “Dalej” lub “Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tablica wyników: Wielki test z sezonu 2020

max z 30 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

AUTOR: Michał

komentarzy 10

  1. @Gzehoo, gratuluję! Naprawdę tyle pamiętasz bez sprawdzania? Jeśli tak to jak to robisz, oglądasz wyścigi po kilka razy? Ja nie pamiętam co sam jadłem dzień wcześniej na obiad, a co dopiero na którym torze (i jeszcze, w którym wyścigu!) kto coś tam zrobił…

  2. jeszcze pare pytan z moto 2 bylo

  3. Ech… Czemu zapomniałem o Oliveirze?
    29 to i tak fajny wynik, no ale….

  4. Kurcze ja tylko 19 pkt spodziewalem ze bd troche wiecej

  5. jestem chyba jakimś skażonym userem tego portalu ;) na LT nie ma mojego nicku, a w tabelce z 19 pktami w ogóle nie ma podanej nazwy użytkownika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
147 zapytań w 0,510 sek