Home / Artykuły / Quiz przedsezonowy MotoGP 2020 #4

Quiz przedsezonowy MotoGP 2020 #4

Jest czwartek, a więc czas na kolejną część quizu! Tematyką niezmiennie pozostają najbardziej prestiżowe zawody – Motocyklowe Mistrzostwa Świata. Pytania będą głównie dotyczyć MotoGP, ale kilka z nich odnosi się też do Moto2 bądź Moto3. Zapraszamy!

Jeśli jesteście zalogowani, Wasz wynik zostanie zapisany w tabeli (lub jeśli na koniec podacie imię/nick i email – nie będzie dalej wykorzystywany). Nie ma ograniczenia czasowego, co więcej, pomiędzy pytaniami można dowolnie poruszać się poprzez przyciski DALEJ i POWRÓT i dopiero gdy klikniecie w UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 15. pytaniu, Wasze odpowiedzi zostaną ostatecznie zapisane. Warto więc przed zakończeniem wrócić do początku i raz jeszcze “przelecieć” wszystkie pytania. Na każde z pytań jest tylko jedna poprawna odpowiedź, punktacja prostsza być nie może – poprawna odpowiedź: 1 punkt, niepoprawna – 0 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w “Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając “Dalej” lub “Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tablica wyników: Quiz Przedsezonowy 2020 #4

max z 15 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

Pierwsza część quizu

Druga część quizu

Trzecia część quizu

AUTOR: Michał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 1,283 sek