Home / MotoGP / Rabat stracił babcię i dziadka

Rabat stracił babcię i dziadka

Tragedia dotknęła rodzinę Tito Rabata – w przeciągu zaledwie kilku dni zmarli dziadek i babcia byłego mistrza świata Moto2. Hiszpania zmaga się z koronawirusem i przynajmniej jedno z nich na pewno zachorowało na COVID-19 – chorobę wywołaną koronawirusem.

Na początku ubiegłego tygodnia zmarł dziadek Tito Rabata, Rosenado. W jego przypadku nie było pewności, czy faktycznie powodem jest koronawirus. 90-latek już od dawna zmagał się z przewlekłą chorobą. Na pewno jednak chora na COVID-19 była jego żona, Rosa, która zmarła cztery dni później.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Hiszpania jest drugim po Włoszech kraju jeśli chodzi o liczbę zakażonych koronawirusem. Wykryto go o 30 000 osób, z których 1 800 zmarło. Liczby te rosną pomimo tego, że w ostatnim czasie wprowadzono stan wyjątkowy i wiele ograniczeń dla obywateli. Zrobiono to jednak jak się wydaje za późno, podobnie jak we Włoszech.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 11

 1. “Zrobiono to jednak jak się wydaje za późno, podobnie jak we Włoszech.”
  – praktycznie cała Europa zachodnia (i północna) podobnie zareagowała, czyli za późno i liberalnie.

  • A wystarczyło na przełomie roku odciąć Chiny od reszty świata.

   • Ja bym dodał całą Azję. Ich podejście do kwestii sanitarnych jest wielce dyskusyjne. Epidemie w Azji pojawiają się co kilka lat. Media ich chwalą że są przygotowani To Jakiś Absurd. Ostatnia duża SARS 2003 rok wtedy liczba podróżujących po świecie 629 mln w 2019: 1mld 400mln jest skok…

 2. Tak jak piszesz ‘SnowMan’ To co sie dzieje w Hiszpanii (czy Włoszech) to inaczej nazwać nie można tylko po prostu jakaś rzeżnia Więcej tam ludzi umiera w ciągu doby niż u nas jest zarażonych Dodam tylko że w PL. więcej testów sie wykonuje niż u nich w przeliczeniu na ludność

  • no właśnie nie, test ow u nas jest mniej w przeliczeniu na milion mieszkańców. najmniej w europie praktycznie rzecz biorąc.

 3. W Hiszpanii tuż przed wprowadzeniem środków ostrożności było coś w rodzaju marszu feministek. I podobno wśród uczestniczek CoVid solidnie się rozlazł. Rzeczone uczestniczki przekazały go dalej, nawet o tym nie wiedząc. Zachód w pigułce.
  A jeśli chodzi o Tito, tylko współczuć

 4. Ludzie po co rozdmuchiwac ten balon!!! dziadek ial 90 lat !!! babcia pewnie nie wiele mniej bez przesady !!!!

 5. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że bardzo możliwe, że także inni bliscy zawodników umrą z tego powodu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 0,546 sek